Filtruj według

Cena

Cena

  • 859,00 zł - 72 642,00 zł

Rok

Rok

Producent

Producent

Dostępność

Dostępność

Próba

Próba

Zawartość metalu

Zawartość metalu

Pakiety inwestycyjne

W naszej ofercie znajdziesz pakiety inwestycyjne, które składają się z monet bulionowych. Jest to sprawdzona forma lokowania kapitału. Monety dostępne w sklepie internetowym Guldener pochodzą z prestiżowych mennic, a co najważniejsze mają gwarancję rządu kraju, w którym zostały wyprodukowane dotyczącą wagi i czystości kruszcu. Zatem jeśli szukasz odpowiedniej formy inwestowania, zakup monet w formie pakietów inwestycyjnych będzie bezpiecznym rozwiązaniem. Ponadto ze względu na fakt, że monety bulionowe sprzedawane są w zestawach, ich cena jest naprawdę przystępna.

Dlaczego warto inwestować w monety bulionowe?

Inwestujemy w nieruchomości, grunty, kryptowaluty, obligacje, fundusze inwestycyjne czy kamienie szlachetne, ale kto powiedział, że nie można inwestować w monety bulionowe? Być może dla wielu osób jest to temat nieznany, jednak w świecie ta metoda lokowania kapitału jest bardzo popularna. Przede wszystkim dlatego, że jest bezpieczna oraz pewna. To bardzo istotne, gdy sytuacja gospodarcza oraz polityczna w kraju, jak i na świecie jest tak zmienna. Coraz więcej Polaków decyduje się więc na inwestycję w pakiety monet bulionowych.

Inwestycja w monety bulionowe może być także jedną z metod lokowania kapitału, która pomoże w dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Dzięki temu znacząco zmniejsza się ryzyko straty środków. Co więcej, inwestycja w metale szlachetne uznawana jest za jedną z lepszych i najmniej ryzykownych. Stanowi dobre zabezpieczenie kapitału, a wszelkie kryzysy na rynkach finansowych dodatkowo umacniają ich pozycję.

Pakiety inwestycyjne dostępne w naszej ofercie

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pakietów monet bulionowych, dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz bogatą paletę rozwiązań, spośród których wybierzesz tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jednym z najpopularniejszych pakietów inwestycyjnych dostępnych w sklepie internetowym Guldener jest pakiet kolekcjonera zawierający łącznie 10 1-uncjowych monet wydanych w 2020 roku. W jego skład wchodzą bardzo popularne monety, takie jak: Philharmoniker, Sowa OWL, Maple Leaf, Krugerrand, Kangaroo, American Eagle, Britannia, Bounty, Arche Noak oraz The Whale. Warto wspomnieć, że rozpoznawalność tychże monet bulionowych wpływa na ich wartość oraz na możliwość szybszego zbycia.

Innym pakietem, który cieszy się dużą popularnością wśród doświadczonych inwestorów, jest pakiet inwestora kolekcjonera zawierający sześć tub, w których znajduje się łącznie 140 1-uncjowych monet. W jego skład wchodzą następujące monety: Britannia (25 uncji), Kangaroo (25 uncji), Maple Leaf (25 uncji), Krugerrand (25 uncji), Arche Noak (20 uncji) oraz Philharmoniker (20 uncji).

Bez względu na to, czy szukasz najpopularniejszych monet bulionowych czy mniej znanych, lecz bardzo cennych okazów, znajdziesz je w naszej ofercie. Dysponujemy monetami z renomowanych mennic z całego świata. Zapraszamy do zakupów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy pomocą.

Znaleziono produktów: 20

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry