Filtruj według

Cena

Cena

  • 262,00 zł - 1 899,00 zł

Rok

Rok

Producent

Producent

Dostępność

Dostępność

Próba

Próba

Zawartość metalu

Zawartość metalu

2 uncje srebra

Srebrne monety lokacyjne o wadze 2 uncji to jedne z najpopularniejszych monet tuż obok tych o wadze 1 uncji srebra. Zapotrzebowanie na ten kruszec jest ogromne, dlatego srebro inwestycyjne stanowi bezpieczną lokatę kapitału. Stąd też każdego, kto myślał o inwestycji w metale szlachetne, zachęcamy do zakupu srebrnych monet lokacyjnych. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że jego cena jest niższa od cen złota. Jest to zatem dobre rozwiązanie dla osób, które chcą przeznaczyć mniejszy budżet na inwestycję w metale szlachetne. Zakup srebra to również znakomity pomysł na urozmaiceniem posiadanych produktów, które w przyszłości mają przynieść zysk.

Najpopularniejsze srebrne monety lokacyjne

W sprzedaży posiadamy bogaty wybór srebrnych monet lokacyjnych o wadze 2 uncji, pochodzących z prestiżowych mennic z całego świata, takich jak chociażby Royal Mint, Perth Mint czy New Zealand Mint. Wśród nich znajdziesz zarówno klasyki, takie jak, jak i edycje limitowane. Szczególnej uwadze polecamy m.in. monety inwestycyjne Bounty, Australijska Kookaburra, Rok Bawoła z Księżycowej Serii III w Perth, a także Biały Chart z Richmond, Biały Koń i Biały Lew z serii Bestie Królowej. Są one nie tylko świetną formą inwestycji i bezpiecznego lokowania kapitału, ale również stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów monet.

Myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w metalach szlachetnych? Srebro inwestycyjne będzie dobrym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą srebrnych monet bulionowych o wadze 2 uncji, które wyróżniają się nie tylko wysoką wartością materialną, ale również znakomitymi walorami estetycznymi. Wśród nich znajdziesz zarówno pojedyncze egzemplarze monet, jak i tuby mennicze, które zabezpieczają je przed uszkodzeniem, jak również przed utratą wartości, co gwarantuje umieszczony na opakowaniu hologram. Innym, bardzo korzystnym rozwiązaniem są pakiety inwestycyjne. Ze względu na fakt, że monety sprzedawane są w zestawie, ich cena jest bardzo przystępna.

Znaleziono produktów: 34

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry