Filtruj według

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 5 253,00 zł

Rok

Rok

Producent

Producent

Dostępność

Dostępność

Próba

Próba

Zawartość metalu

Zawartość metalu

Pozostałe

W naszej ofercie dostępne są różnorodne formy szlachetnego kruszcu, które stanowią bezpieczną i sprawdzoną formę lokowania kapitału. Srebro z postaci monet, sztabek, granulatu lub pozostałych wariantów zachowuje swoją wartość niezależnie od poziomu inflacji, dzięki czemu jest korzystną inwestycją. W Guldener proponujemy zróżnicowany wybór produktów, więc zapoznaj się z asortymentem tej kategorii i przekonaj się, które opcje odpowiadają Twoim potrzebom i budżetowi.

Oferta Guldener

Naszym klientom proponujemy możliwość zakupu praktycznych i specjalnie dobranych pakietów inwestycyjnych, monet z różnych mennic o wadze 1 lub 2 uncji, tub menniczych zawierających po 20 lub 25 sztuk i nie tylko.

Z kolei w kategorii “Pozostałe” można znaleźć srebro również w innych formach, w tym granulatu. Proponujemy wyroby z próbą 999 lub 999.9 podchodzące od takich producentów jak Argor Haraeus, Germania Mint, Mexican Mint oraz Perth Mint.

Srebrne monety

W tej kategorii dostępne są monety bulionowe. Guldener proponuje warianty o wadze od 0,1 uncji do nawet 1 kg. Produkty pochodzą z mennic w Australii i Meksyku i posiadają różnego rodzaju grafiki wybite na awersie i rewersie nawiązujące np. do tradycji narodowych danego kraju, chińskiego kalendarza księżycowego i nie tylko.

Co więcej, niektóre z nich posiadają status prawnego środka płatniczego. Można je wykorzystywać nie tylko jako formę lokowania kapitału, ale także jako egzemplarze kolekcjonerskie.

Sztabki inwestycyjne oraz granulat

Pozostałe produkty znajdujące się w tej kategorii to m.in. granulat srebra o wadze 1 kg i próbie 999.9. Opakowanie posiada zabezpieczenie w postaci hologramu. Granulat również może służyć jako forma inwestycji środków, jednak najchętniej jest wybierany przez jubilerów, którzy wykorzystują go do produkcji lub naprawy biżuterii.

Inną formą lokowania kapitału, jaką można zakupić na stronie Guldener w kategorii “Pozostałe”, są sztabki inwestycyjne. Dostępne są egzemplarze o wadze od 50 g do 1 kg sprzedawane w opakowaniach ochronnych oraz ozdobnych pudełkach. Tego rodzaju srebrne sztabki sprawdzą się jako oryginalny prezent na różne okazje np. ślub. Obdarowana nimi osoba zyska stabilne oraz bezpieczne aktywa, które będzie mogła wymienić na gotówkę w dowolnym momencie, nie przejmując się inflacją i pozostałymi czynnikami gospodarczymi, które wpływają na obniżenie wartości pieniądza.

Granulat, monety i sztabki Guldener

Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami certyfikowanych wyrobów ze srebra, które są dostępne kategorii “Pozostałe”. Oferujemy przystępne ceny oraz szybką dostawę (darmową dla zakupów powyżej 2000 zł). Ponadto stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jedną z pozostałych usług Guldener jest również odkup monet lub sztabek w każdej chwili.

Zakup tego rodzaju kruszcu w różnych postaciach jest bardzo korzystną inwestycją, która wiąże się z licznymi zaletami. Przekonaj się więc osobiście, jak wiele można zyskać dzięki ofercie Guldener i wybierz srebrny granulat, sztabki lub monety.

Znaleziono produktów: 30

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry