1 uncja srebra

Srebrne monety inwestycyjne od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ich najpopularniejszą formą są srebrne monety o wadze 1 uncji, choć na rynku dostępne są także większe monety, np. o wadze 2 uncji srebra. To przede wszystkim znakomita forma inwestowania kapitału i zabezpieczenie swojego majątku. Co więcej, takie monety stanowią również wartość kolekcjonerską. Stąd też srebrna moneta inwestycyjna będzie dobrym pomysłem na prezent, który może zapoczątkować kolekcję wyrobów ze srebra.

Warto również dodać, że wszystkie monety inwestycyjne dostępne w naszej ofercie są w stanie menniczym. Oznacza to, że nie stanowiły nigdy środka płatniczego i nie noszą żadnych śladów użytkowania. Nie posiadają również defektów, zarysowań czy śladów czyszczenia.

Najpopularniejsze srebrne monety lokacyjne

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór srebrnych monet bulionowych o wadze 1 uncji. Oferujemy je zarówno w pojedynczych egzemplarzach, a także w formie pakietów inwestycyjnych, w skład których wchodzi od 10 do nawet 250 sztuk srebra lokacyjnego. Inną formą inwestowania w srebro są tuby mennicze, które posiadają nienaruszony hologram. Te z kolei zawierają od 20 do 25 monet inwestycyjnych o wadze 1 uncji. Wśród nich dostępne są znane na całym świecie monety, takie jak Wiedeńscy Filharmonicy, Krugerrand, Kanadyjski Liść Klonu czy Britannia, jak również typowo kolekcjonerskie, limitowane monety, które zachwycą każdego miłośnika numizmatyki. Wśród nich np. oficjalnie licencjonowana przez Disneya srebrna moneta Król Lew czy moneta upamiętniająca Rok Bawoła z Księżycowej Serii III w Perth.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem srebrnych monet lokacyjnych o wadze 1 uncji, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dysponujemy monetami z renomowanych mennic z całego świata. Szukasz najpopularniejszych monet bulionowych? A może tych mniej znanych, ale bardzo cennych egzemplarzy? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego Guldener. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Znaleziono produktów: 158

Pokazano 1-60 z 158 pozycji

Aktywne filtry