Filtruj według

Cena

Cena

  • 132,00 zł - 3 572,00 zł

Rok

Rok

Producent

Producent

Dostępność

Dostępność

Próba

Próba

Zawartość metalu

Zawartość metalu

Tuby mennicze

Oprócz pojedynczych monet bulionowych, a także pakietów inwestycyjnych, oferujemy również bogaty wybór monet w większej liczbie, które pakowane są w specjalne tuby. To bardzo popularne rozwiązanie, chętnie wybierane przez osoby inwestujące w monety bulionowe. Kupując tuby po 20 czy 25 monet, możesz szybko i bezproblemowo upłynnić je, gdy zajdzie taka potrzeba. Oferowane przez nas monety są w stanie menniczym, a tuba posiada nienaruszony hologram.

Srebrne monety bulionowe w tubach – korzystne rozwiązanie cenowe

Tuby zawierają 20 lub 25 sztuk monet bulionowych wybitych w prestiżowych mennicach, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Takie zestawy są także bardzo korzystną inwestycją ze względu na atrakcyjną cenę. Dotyczy to zarówno najbardziej rozpoznawalnych monet bulionowych, jak również tych mniej znanych, unikatowych produktów inwestycyjnych. Przystępna cena jest jedną z największych zalet monet inwestycyjnych sprzedawanych w tubach. Oznacza to, że wybierając takie rozwiązanie, można szybko zbudować swój portfel inwestycyjny. Co więcej, inwestycja w srebrne monety inwestycyjne jest opłacalna ze względu na duże zapotrzebowanie na ten kruszec – przede wszystkim w przemyśle oraz branży jubilerskiej. Ta oferta z całą pewnością zainteresuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów.

Jakie monety bulionowe można kupić w tubach?

Wśród monet bulionowych, które możesz kupić w tubach znajdziesz bardzo popularne monety, takie jak chociażby Amerykański Orzeł (American Eagle) z Mennicy Stanów Zjednoczonych, Wiedeńscy Filharmonicy (Wiener Philharmoniker) z Mennicy w Wiedniu, Krugerrand z Mennicy Południowoafrykańskiej, Liść Klonu (Maple Leaf) z Mennicy Royal Canadian, Arka Noego z Mennicy w Armenii, Britannia z The Royal Mint oraz Australijski Kangur (Australian Kangaroo) z Mennicy Perth. Wszystkie oferowane przez nas monety są 1-uncjowe. Oprócz tego, że stanowią bardzo cenny materiał inwestycyjny, są to również prawdziwe dzieła sztuki zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ponadto wzory wybite na monetach bulionowych nawiązują do kultury oraz dziedzictwa państw, z których pochodzą. To forma inwestycji, która charakteryzuje się wysoką wartością estetyczną, a przy tym zachowuje swoją wartość inwestycyjną przez długi czas.

Warto także wspomnieć, że monety zapakowane są fabrycznie w tuby, które skutecznie zabezpieczają je przed uszkodzeniem, a także przed utratą wartości, co gwarantuje umieszczony na opakowaniu hologram.

Znaleziono produktów: 13

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry